Szanowni Państwo.

 

Zakończył się XII Turniej Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmna Artura Mikiewicza. W Konkursie brało udział 11 chórów z całej Polski. Wyjątkowo, w tym roku Turniej odbyl się w formie online. Członkowie Jury, po przesłuchaniu nadesłanych nagrań konkursowych, spotkali się 20 grudnia na wirtualnym spotkaniu celem wytypowania laureatów Turnieju. Poniżej przedstawiamy efekty ich pracy. Dziękujemy za Wasze zainteresowanie i obecność oraz do zobaczenia w przyszłym roku!

Chór Collegium Cantorum wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Chóru Collegium Cantorum mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XII Ogólnopolskim Turnieju Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni, który odbędzie się dnia 21 grudnia 2020 roku

Sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie oraz przeciwności, z którymi musieliśmy się zmierzyć, nie pozwoliły nam na organizację konkursu w październiku. Postanowiliśmy jednak, że się nie poddamy i przy wsparciu Urzędu Miasta Chełmna udało nam się zmienić termin wydarzenia oraz jego tradycyjną formę na formułę online.

Zima za pasem, więc pożegnajmy jesień w pięknym, chóralnym, muzycznym stylu.

Szczegóły dotyczące Konkursu znajdą Państwo w regulaminie znajdującym się poniżej.

Zapraszamy do kontaktu.

Organizatorzy Turnieju